Program

Program

Již tuto sobotu ve 13 hodin otevíráme bránu Karmy a vítáme naše návštěvníky!

 

Připravili jsme pro vás rozmanitý program plný soutěží. Ke stažení ho naleznete ZDE.

Zároveň přikládáme několik důležitých informací.

 

Parkování

Továrna Karma byla založena v roce 1927 a díky tomu se nachází blízko centra města a kousek od vlakového nádraží. Pohodlně k nám tedy dorazíte vlakem i pěšky.

Pokud plánujete přijet autem, doporučujeme využít záchytné parkoviště P+R u vlakového nádraží v ulici Klučovská vzdálené pouze 3 minuty chůze od vstupu do areálu firmy. Poplatek je 10 Kč za dobu stání do 12 hodin. Před areálem firmy nelze parkovat.

 

COVID

Vzhledem k situaci kolem nemoci covid-19 se odpolední akce uskuteční za zvýšených hygienických opatření. Z tohoto důvodu Vás musíme poprosit o dodržování hygienických pravidel a při vstupu do areálu o doložení jednoho z dokladů bezinfekčnosti.

  • negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,
  • negativní POC antigenní test starý nejvýše 72 hodin,
  • prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Doklad o bezinfekčnosti bude kontrolován u brány, při vstupu do areálu firmy.

Je možnost si udělat sám doma tzv. "samotest" a předložit čestné prohlášení?

Ne, čestná prohlášení dle platných opatření nejsou uznávána pro vstupy na kulturních akce. Je třeba mít doklad od lékaře/testovacího centra. Lze však využít možnosti absolvovat samotest před pořadatelem akce. To znamená, že stačí, když si v lékárně koupíte antigenní test, před pořadatelem akce jej absolvujete a s negativním výsledkem máte podmínku splněnou.

Další hygienická opatření a omezení:

Vstupem do areálu místa konání každý účastník – tedy i Vy prohlašujete, že nejevíte známky akutního onemocnění (například horečky, průjem, zvýšená teplota, kašel, dušnost, bolest v krku, ztráta chuti, čichu atd.) a ve 14 kalendářních dnech před akcí  jste nepřišel/nepřišla (nebo jiná fyzická osoba přítomná na akci) do styku s osobou nemocnou infekčním onemocněním nebo podezřelou z nákazy a ani jemu, ani jinému příslušníku rodiny žijícímu s ním ve společné domácnosti, není nařízeno karanténní opatření.

Dále prohlašujete, že předmětné akce se účastníte na vlastní odpovědnost a riziko a jste si vědom nebezpečí souvisejících s výskytem a šířením pandemie COVID-19. Berete na vědomí, že pořadatel této akce, společnost Karma Český brod a.s. nenese žádnou právní odpovědnost spojenou s případnou vaší nákazou či onemocněním COVID-19, ke které by došlo v důsledku Vaší účasti na předmětné akci.

Hygienická pravidla:
  • - v areálu budou dostupné dezinfekční prostředky, které, prosím, využijte
  • - zachovávání odstupu mezi osobami nejméně 2 metry
  • - povinnost mít zakrytá ústa i nos respirátorem nebo obdobným prostředkem.