Karma Premium

Karma Premium

Dovolte, abychom Vám představili novou značku Karma Premium!

Karma Premium se soustředí na prémiové produkty, které do vašich domovů přinášejí nejen teplo, ale i nezaměnitelnou atmosféru. Produkty pod touto značkou jsou zárukou kvality a spolehlivosti, kterou Vám již 111 let přináší společnost Karma Český Brod a.s. Zároveň se u těchto produktů zaměřujeme na nová a inovativní řešení a variabilní design.

Včera byla značka Karma Premium slavnostně představena našim obchodním partnerům a tisku. Odhalili jsme čtyři produktové řady, které pod tuto značku spadají – krbová kamna, krbové vložky, vinotéky a v neposlední řadě venkovní ohniště s možností grilování.

Všechny produkty jsou vytvářeny tak, aby vám nepřinášely jenom prosté teplo, ale abyste se u nich cítili dobře a my vám tak skrz naše výrobky pomohli utvářet tu pravou atmosféru domova. Protože Karma Premium je více než teplo.

Novinkou pro sezónu 2021/2022 jsou venkovní plynová ohniště, která udělají z každého posezení na zahradě či terase společenský i gastronomický zážitek. Příjemné setkání s přáteli se dá jednoduše a rychle vyřešit i za chladnějšího počasí nebo při pozdních letních večerech. Linie zlatavých plamenů zútulní jakýkoliv venkovní prostor a s doplňkovým příslušenstvím lze ohniště využít i jako praktickou venkovní kuchyni a ugrilovat si chutnou večeři.

Hlavní přednosti plynových ohnišť

  • atmosféra, teplo, vizuální zážitek a gril v jednom
  • skvělá volba pro městské terasy a balkony, bez kouře a s ohleduplností k sousedům
  • jednoduchá obsluha a zapalování
  • prodloužení venkovní sezóny
  • pro domácí využití i do hotelů, restaurací a pro cateringové akce
  • barová a lounge výška stolů pro flexibilitu využití

 

Přejeme Vám mnoho nezapomenutelných zážitků s produkty Karma Premium.

www.karmapremium.cz