Často kladené dotazy

 

Máte adekvátní náhradu za plynové topidlo GAMAT 4000?

Ano, je to plynové topidlo GAMAT 473. Není potřeba provádět žádné rozsáhlé úpravy. Stačí pouze výměna starého topidla za nové – ušetříte za montáž.

Máte adekvátní náhradu za plynové topidlo GAMAT 461?

Ano, je to plynové topidlo GAMAT 471. Není potřeba provádět žádné rozsáhlé úpravy. Stačí pouze výměna starého topidla za nové – ušetříte za montáž.

Máte adekvátní náhradu za plynové topidlo GAMAT 3000?

Ano, je to plynové topidlo GAMAT 373.  Není potřeba provádět žádné rozsáhlé úpravy. Stačí pouze výměna starého topidla za nové – ušetříte za montáž.

Potřebuji opravit váš výrobek, jak mám v takovém případě postupovat?

Na našich internetových stránkách www.karma-as.cz v sekci ¨SERVIS¨ naleznete seznam našich servisních partnerů, kteří vám pomohou problém vyřešit.

Potřebuji reklamovat váš výrobek, jak mám v takovém případě postupovat?

Návod na správný postup při reklamaci naleznete ke stažení ZDE

Mohu si u vás objednat náhradní díly?

Ano, paní Králová / pan Fereš vám jsou k dispozici v oddělení náhradních dílů na telefonním čísle: 321 610 558. Kontakty.

Je výdech součástí balení při koupi plynového topidla s odtahem přes zeď?

Není, výdech je potřeba samostatně dokoupit.

Jak dlouhé prodáváte výdechy k plynovým topidlům BETA s odtahem přes zeď?

K plynovým topidlům Beta prodáváme výdechy v délkách 60 cm nebo 82 cm. Pokud byste potřebovali výdech prodloužit, např. z důvodu zateplení fasády, je možnost v naší společnosti na náhradních dílech zakoupit prodloužení o délce 20 cm.

Jak dlouhé prodáváte výdechy k plynovým topidlům GAMAT s odtahem přes zeď?

K plynovým topidlům GAMAT s odtahem přes zeď prodáváme výdech v délce 60 cm. Pokud byste potřebovali výdech prodloužit, např. z důvodu zateplení fasády, je možnost v naší společnosti na náhradních dílech zakoupit prodloužení o délce 20cm.

Nechci si kupovat kompletní výdech, ale potřebuji zakoupit pouze určitou část. Koho mám v takovém případě kontaktovat?

Pokud potřebujete zakoupit pouze určitý díl výdechu, obraťte se na paní Královou / pana Fereše z oddělení náhradních dílů. Kontakty.

Jaký je rozdíl ve vašich plynových topidlech řady BETA s elektronickým zapalováním v provedení 01 a 02?

Plynová topidla řady BETA s elektronickým zapalováním v provedení na konci 01 znamená, že plynové topidlo má vlastní spínací hodiny, které lze nastavovat v rozsahu 24 hodin.
Plynová topidla řady BETA s elektronickým zapalováním v provedení na konci 02 znamená, že plynové topidlo je bez spínacích hodin. Je určeno k připojení na pokojový termostat.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial